Жителі України можуть взяти позику онлайн цілодобово, звернувшись в мікрофінансові організації. Ці компанії видають гроші в борг за 5-20 хвилин навіть клієнтам з поганою кредитною історією та іншими проблемами. Оформити договір можна через Інтернет.

Наскільки складно оформити кредит і які причини відмови
Багато МФО в Україні видають гроші в борг без поручителів і застав, через Інтернет, із зарахуванням на карту або електронний гаманець. Вони також активно використовують автоматизовані скорингові системи для швидкого прийняття рішень за заявками. Відвідувати офіс або зустрічатися з представниками кредитора для укладення договору клієнту не потрібно. Завдяки цьому він може взяти позику цілодобово і без численних перевірок.

Сума:
Термін:
БІЛЬШЕ ПРОПОЗИЦІЙ

Позики цілодобово 2021

До потенційних позичальників МФК і МКК відносяться лояльно. Але все ж іноді може надійти негативне рішення по заявці. Найчастіше воно пов’язане з однією з наступних причин:

 • спроба взяти позику за чужими документами або недостовірні дані в анкеті;
 • відсутність у позичальника доходу;
 • судимість;
 • борги, що стягуються через приставів.
 • Причину відмови часто не повідомляють, але її можна зрозуміти, провівши аналіз власних дій і звіту БКІ.

Чи є МФО, що спеціалізуються на цьому виді кредитів, і як збільшити шанси на отримання мікропозик?

На нашому сайті представлений список кращих пропозицій від МФО, в яких можна отримати позику онлайн на карту цілодобово без довідок і забезпечення. При виборі компанії для отримання грошей в борг рекомендується порівняти умови декількох організацій. При цьому необхідно звертати увагу не тільки на ставки, але і на комісії, платні послуги, доступні терміни і суму мікропозик.

Підвищити шанси на позитивне рішення по заявці допоможуть наступні поради:

 • вказуйте тільки активні контактні телефони в заявці;
 • перевіряйте анкету на помилки перед відправкою;
 • використовуйте для отримання коштів банківську карту, навіть якщо компанія пропонує інші способи видачі позик.
 • Якщо відмова все ж отриманий, можна спробувати взяти мікрокредит в іншій організації. Але краще знайти причину негативного рішення і усунути її.

Які потрібні документи?

Найчастіше клієнт може взяти позику на карту цілодобово з вигідними умовами по одному паспорту. Але іноді Компанії додатково просять представити СНІЛС або ІПН. Довідки про зарплату в будь-якому випадку не запитуються.

Платоспроможність клієнта МФО оцінюють за інформацією з анкети. Рекомендується самостійно порівняти свої доходи і майбутні платежі до оформлення договору, щоб зрозуміти, наскільки легко буде погасити борг без прострочень.

Як оформити онлайн-заявку на сайті?

Оформити позику онлайн 24 години на добу перекладом на карту можна через сайт сподобалася МФО. Для цього клієнту достатньо виконати 4 дії:

 • Вибрати суму і термін мікрокредиту в онлайн-калькуляторі.
 • Зареєструвати Особистий кабінет і заповнити заявку.
 • Прикріпити до анкети паспорт та інші документи (при необхідності).
 • Отримати схвалення і укласти договір.

Видача повторної позики можлива після погашення попереднього. Заявку на нього можна подати в особистому кабінеті МФО.

На який період і яку суму дають?

Новим клієнтам МФО видають перший мікропозик на карту цілодобово на суму до 7 000-15 000 грн з терміном до 30 днів. При повторних зверненнях сума мікрокредиту може бути збільшена до 30 000-100 000 грн, а термін — до 3-6 місяців або навіть до одного року.

Ставка за договором може скласти не більше 1 % на добу. При достроковому погашенні боргу відсотки перераховуються і стягуються тільки за дні користування позиковими грошима.

Як продовжувати і що робити при простроченні?

Погашати позику необхідно своєчасно, щоб уникнути нарахування неустойки на додаток до базових відсотків, погіршення кредитного рейтингу та інших негативних наслідків прострочення. Якщо у клієнта немає можливості своєчасно внести платіж, багато компаній пропонують послугу продовження договору. Для її активації достатньо сплатити вже нараховані відсотки і підписати додаткову угоду в особистому кабінеті.

Якщо прострочення уникнути не вдалося, рекомендується зв’язатися з представниками МФО і постаратися домовитися про реструктуризацію договору.

Терміново потрібні гроші в борг і немає часу чекати схвалення кредиту в банку?

Зверніться в МФО і отримаєте позику онлайн без численних перевірок. А якщо ви вже користувалися послугами мікрофінансових організацій, будемо вдячні за відгуки про співпрацю з компаніями. Вони допоможуть іншим користувачам вибрати хорошого фінансового партнера.