Зі скількох років видають кредит?

розміщено в: Корисне | 0

З моменту досягнення повноліття кожен громадянин бажає отримати фінансову незалежність. Доводиться шукати постійне місце роботи, яке приносить стабільний дохід. Але не завжди виходить жити лише на одну зарплату, особливо коли хочеться купити дорогу техніку, з’їздити на відпочинок або ж виникають якісь непередбачувані ситуації. У таких випадках рішенням може стати займ. Однак далеко не кожен має до нього доступ. Зараз ми розглянемо, зі скількох років видають кредити, і що може знадобитися для їх отримання.

Вікові обмеження для отримання позики

Мінімальний вік надання позики в кожної фінансової організації може відрізнятися. МФО надають позики особам у віці від 18 років, а банківські установи – від 21 року. Однак деякі кредитні пропозиції можна отримати тільки з 25 років.

Під час розгляду заявки на позику банки враховують безліч критеріїв:

  • рівень платоспроможності;
  • наявність офіційного працевлаштування та стажу;
  • порука;
  • кредитну історію;
  • наявність застави.

Тому часто клієнти, які не досягли 21 року і не мають постійного джерела доходу, отримують в банках відмови на надання кредиту. Звідси виникає питання, де студентам взяти кредит, особливо якщо вони підробляють неофіційно. Як показує практика, кожна молода позичальник може отримати позику при наявності стипендії або надавши депозит в якості застави. У разі подачі заявки від хлопців банки також вимагають військовий квиток або документ, що підтверджує непридатність до військової служби.

Наявністю вкладу в банку або стабільного джерела доходу може похвалитися далеко не кожен, як і бажанням проходити службу в армії. Як взяти кредит непрацюючому студенту? У подібних випадках вихід теж є – зверніться в мікрокредітной організації. Це сучасна і ефективна фінансова допомога. Вам знадобитися лише паспорт, ІПН і особиста банківська картка.

На відміну від банків, МФО не вимагають значного пакета документів, а також попереднього внесення застави. У 90% випадків заявки, що надходять від осіб старше 18 років, отримують схвалення.

На питання, зі скількох років видають кредит в Україні, можна сміливо відповісти, що з 18. Завдяки МФО кошти на покупку гаджетів, побутової техніки, оплату навчання та інші цілі сьогодні може отримати кожен повнолітній.

Як вибрати МФО?

Сьогодні список діючих мікрофінансових організацій дуже великий. Знайти в цьому різноманітті свій ідеальний варіант – завдання не з легких. Насамперед вивчіть сайт сподобалася компанії, оціните умови і дізнайтеся, зі скількох років можна брати кредити. Ця дія обов’язково, так як у кожної компанії можуть бути свої обмеження.

Наступне, на що слід звернути увагу:

  • рейтинг компанії – оцінка сервісу і якості оформлення позик;
  • період надання кредиту;
  • розмір процентної ставки в гривнях;
  • чи можна підключити СМС-банкінг;
  • умови пролонгації і кінцева точка повернення позики – зволікати не варто, щоб не піти в прострочення, тому розраховуйте все заздалегідь.

Якщо ж ви бажаєте отримати кошти на руки, то при спілкуванні з менеджером слід уточнити, зі скількох років видають кредити готівкою. У разі відповідності вимогам потрібно буде особисто відвідати відділення МФО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.