Кращі онлайн позики без дзвінка оператора: миттєвий і цілодобовий розгляд заявки, схвалення — без відмови! Для термінового отримання позики на карту без перевірок і дзвінків потрібно тільки паспорт!

Оформлення позики без дзвінків онлайн економить час позичальника і оптимізує процес термінового отримання грошей. Клієнт миттєво отримує потрібну суму з будь-якої точки України, не переживаючи, що йому або його близьким доведеться спілкуватися з оператором, доводячи платоспроможність.

Сума:
Термін:
БІЛЬШЕ ПРОПОЗИЦІЙ

Умови позик без дзвінка оператора

Спілкування зі співробітниками мікрофінансових організацій викликає у позичальників почуття тривоги. Часто люди губляться і не можуть грамотно сформулювати відповіді на питання менеджера, — назвати мету отросримання грошей або інформацію про джерела доходу, — тому бояться відмов. Прозвони співробітників МФО викликають дискомфорт у колег і родичів позичальника, при підтвердженні даних анкети.

Позики онлайн без дзвінків і перевірок дозволяють виключити безпосередній контакт співробітника мікрокредитної організації з позичальником. Процес підтвердження заявки та дистанційного перерахування грошових коштів повністю автоматизований.

Оформлення позики без прозвону спрощується за рахунок:

 • Швидкості отримання. Гроші надходять протягом декількох хвилин після подачі заявки;
 • Мінімум документів. Для співробітників мікрофінансових компаній досить паспортних даних клієнта. Менеджери не вимагають довідок з місця роботи, фото документів, підтверджень розміру заробітної плати і не звертають увагу на кредитну історію;
 • Взяти позику без дзвінка можуть як студенти з 18 років, так і пенсіонери до 70 років;
 • Виняток “людського фактора”. Співробітники МФО або МКК не впливають на прийняття рішення, якщо у них виникли сумніви в платоспроможності клієнта в процесі спілкування по телефону. В основу закладено принцип довіри. Менеджери не вимагають надати номери телефонів друзів, знайомих, колег або безпосереднього керівника позичальника для перевірки благонадійності Клієнта шляхом обдзвону;
 • Високий відсоток схвалених заявок. Онлайн позика без дзвінка на телефон перераховується автоматично в 95% випадків.
 • Переказ здійснюється на особистий розрахунковий рахунок позичальника, банківську карту, електронний гаманець або через будь-яку іншу платіжну систему.

Як отримати позику без дзвінка в будь-який час доби?

Виберіть відповідну компанію з представленого списку МФО. Уважно вивчіть пропозиції від різних мікрокредитних організацій – які вимоги до позичальника, суми, терміни користування позиковими грошима, відсотки і способи погашення.

Після вибору МФО потрібно заповнити електронну форму заявки (процедура займає кілька хвилин), коректно вказуючи особисту інформацію:

 • Прізвище, ім’я, по батькові;
 • Дату народження;
 • Номер і серію паспорта;
 • Місце проживання та реєстрації;
 • Сімейний стан;
 • Місце роботи або навчання;
 • Джерела доходу, включаючи підробіток.

Якщо всі поля заповнені вірно, чекайте рішення МФО про надання мікрокредиту або відмову відразу після відправлення заявки. SMS надходить протягом декількох секунд на вказаний в анкеті номер телефону.

Новачкам можуть схвалити мінімальну суму безвідсоткової позики, щоб переконатися в його доброчесності. Якщо позика буде погашена вчасно, то клієнту буде підвищений поріг кредитної довіри, і з кожним новим зверненням суми будуть збільшуватися.

Хто може отримати позику терміново без дзвінків?

МФО або МКК цілодобово перераховують кошти клієнтам, які відповідають основним вимогам:

 • Громадянство України.
 • Наявність постійної реєстрації.
 • Як правило, процедура перевірки нового позичальника займає кілька хвилин. Тим, хто звертається за мікрокредитом не в перший раз, переводять гроші миттєво.

Кому можуть відмовити?

Швидкі позики без дзвінків видають більшості клієнтів, що звернулися. Відмова можлива тільки в двох випадках:

Помилки при заповненні форми заявки, включаючи помилки і недостовірну інформацію про себе;
Наявність прострочених кредитів у конкретної МФО.
Внесення додаткової інформації (мета витрачання позикових коштів і джерела додаткового заробітку) підвищують шанси на схвалення заявки.

Правила погашення позики

Повернути позикові кошти можна будь-яким зручним способом: зробити електронний платіж в системі онлайн-банкінгу, внести потрібну суму через термінал самообслуговування або касу банку. Після проведення фінансової операції переконайтеся в особистому кабінеті мікрофінансової організації, що борг повністю погашений.

Своєчасне погашення взятих на себе зобов’язань покращує кредитну історію і підвищує рівень довіри установ, що надають позики населенню. Не ризикуйте своєю репутацією. Якщо вам в майбутньому знадобитися терміново взяти новий мікрокредит, ви будете почувати себе більш впевнено.